Aankomende titels van Dutch Venture Publishing

Aankomende titels van Dutch Venture Publishing

Nieuwe voorjaarstitels van Dutch Venture Publishing

Voor de fans van Jen Minkman en Vanessa Gerrits heb ik goed nieuws. Op Valentijnsdag 2017 verschijnen bij Dutch Venture Publishing onderstaande nieuwe titels van deze auteurs. Ja, je moet dus nog even geduld hebbben, maar zeker het wachten waard toch…

schaduw-van-de-tijdHannah is helemaal klaar voor een heerlijk rustige zomer na haar eerste stagejaar op een middelbare school. Samen met haar broer Ben gaat ze naar het vakantiehuisje van hun moeder in Arizona. Daar loopt ze Josh, de oude jeugdvriend van Ben, na jaren weer tegen het lijf. De kleine jongen uit het Navajo-reservaat is plotseling niet zo klein meer en Hannah voelt al snel meer voor de volwassen Josh dan alleen maar vriendschap.
Helaas is het al snel gedaan met de rust. Nacht na nacht wordt Hannah geplaagd
door vreemde nachtmerries over het verleden van de Navajo’s en griezelige schimmen die haar achtervolgen. De schaduwen komen steeds dichterbij… en waarom komt Josh ook steeds in haar dromen voor?

Soms is het verleden nog niet echt voorbij.

 

zilveren-vleugels

Een jaar nadat Max Lucy’s vleugels stal (en Lucy Max’ hart stal) is hij vastberadener dan ooit om haar vleugels terug te geven.
Dankzij een mechanisch prototype van angellicumzilver zullen de Engel en de Kraai eindelijk samen kunnen vliegen …

Maar Lucy’s gedwongen huwelijk met Beschermengel J.J. en de rol die Max ongewild speelt in een machtsspelletje tussen de Tribalkraaien, staan hun gevleugelde liefdesgeluk in de weg.

Wanneer een oude bekende zich opwerpt als
onverwachte nieuwe vijand, staan Lucy en Max recht in het kruisvuur van zijn wraaklust. De werelden van Engelen en Kraaien zijn nog nooit zo nauw met elkaar in aanraking gekomen – zullen ze bij elkaar komen of elkaar vernietigen?

 

Dutch Venture Publishing

 

 

 

 

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *