In de brievenbus – Lang leve de liefde – Jill Mansell

In de brievenbus – Lang leve de liefde – Jill Mansell

Lang leve de liefdeLang leve de liefde is de nieuwe roman van Jill Mansell, auteur van bestsellers als Je bent geweldig en Rozengeur en zonneschijn. Het is een heerlijk romantisch verhaal, vol humor, over liefde, verlies en hoe niets voor altijd verborgen kan blijven. Perfect voor lezers van Erica James en Jojo Moyes.

Op de ochtend van haar vijfentwintigste verjaardag maakt Lily Harper de allerlaatste brief open van haar geliefde moeder, die stierf toen Lily acht was. Tot haar verrassing staat er meer in over haar moeders eerste en enige echte liefde.

Die dag ontmoet Lily ook de acteur Eddie Tessler. Lily is stiekem wel gevleid dat Eddie haar zo geweldig vindt, en ze voelt de vlinders fladderen. Maar waarom vindt ze het dan zo belangrijk wat Dan, haar grappige, stoere, knappe jeugdvriend, die altijd voor haar klaarstaat, ervan vindt?

Voor een leesfragment, klik hier

Lang leve de liefde heb ik gewonnen met een Facebook actie van AKO.

Titel: Lang leve de liefde| Auteur: Jill Mansell
Uitgever: Luitingh-Sijthoff| ISBN: 9789024567317|Blz: 384
Vertaling: Marja Borg

Lang leve de liefde is verkrijgbaar bij de lokale boekhandel of via:
AKO.nl
Bol.com
Bruna.nl
Eci.nl

 

© 2016, Wendy. All rights reserved

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *