In de brievenbus – Narcotica – Emelie Schepp –

In de brievenbus – Narcotica – Emelie Schepp –

NarcoticaNa het succes van haar debuut Memento is Narcotica het tweede boek van de Zweedse Emelie Schepp.

Voor de fans van Jo Nesbø, Stieg Larsson en Samuel Bjørk.

Een zelfstandig te lezen vervolg op het eerste boek, dus je komt meer te weten over hoofdpersoon Jana Berzelius.

 

Op het station van Norrköping wordt in een trein een dode vrouw aangetroffen. Ze is gestorven toen een van de bolletjes die ze smokkelde, openbarstte in haar maag. De vrouw blijkt de reis niet alleen afgelegd te hebben. Maar waar is de andere vrouw gebleven?

Officier van justitie Jana Berzelius wordt op de zaak gezet en al snel blijkt dat zij er persoonlijk meer bij betrokken is dan haar lief is. De verdenkingen wijzen in de richting van Danilo, de man met wie ze is opgegroeid maar die ze liever zou vergeten. Hij weet te veel over haar en met al die kennis is hij een direct gevaar voor Jana. Om haar verleden en haar toekomst te beschermen, moet ze Danilo vinden voordat de politie dat doet.

Mijn recensie zal gepubliceerd worden op 31 augustus, als onderdeel van een blogtour waar ik namens VrouwenThrillers aan mee doe.

Met dank aan uitgeverij De Fontein voor het beschikbaar stellen van het recensie-exemplaar.

Titel: Narcotica|Auteur: Emelie Schepp
Uitgever: De Fontein|ISBN: 9789026140563|Blz: 320
Vertaling:

Narcotica is verkrijgbaar bij de lokale boekhandel of via:
Bol
Bruna
Libris
AKO
Eci

 

© 2016, Wendy. All rights reserved

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

%d bloggers liken dit: