Archief van
Categorie: Artikel

Romanschrijfster Ellen Lina publiceert eerste thriller

Romanschrijfster Ellen Lina publiceert eerste thriller

Persbericht Na een reeks gewone romans is Gefaald de eerste thriller van schrijfster Ellen Lina. De ontwikkeling van romanschrijfster naar thrillerschrijfster was geen enorm grote stap, aldus Lina. ‘Eigenlijk zat ik er al een beetje tegenaan met Crash en Koningslaan. In veel reacties kreeg ik terug dat vooral Koningslaan meer een thriller leek. Het spannende vond ik erg leuk om te schrijven, daar wilde ik eens wat mee. Dat wil niet zeggen dat ik nu voor altijd thrillers blijf schrijven,…

Lees Meer Lees Meer

Nieuw verschenen – Onder de sterren van Montpellier van Marina Folkers

Nieuw verschenen – Onder de sterren van Montpellier van Marina Folkers

Vandaag verschijnt bij uitgeverij Zomer & Keuning Onder de sterren van Montpellier van Marina Folkers. Een heerlijk feelgoodverhaal van Nederlandse bodem, dat zich afspeelt in het zonnige Zuid-Frankrijk. Voor de lezers van Jojo Moyes. Over Onder de sterren van MontpellierCleo wil het liefst ver weg van de roddels die haar achtervolgen. De kans om een paar maanden naar Zuid-Frankrijk te gaan, grijpt ze dan ook met twee handen aan. Ondanks haar verlangen om onzichtbaar te blijven, is een ontmoeting met…

Lees Meer Lees Meer

Op 23 november 2018 verscheen bij Loft Books Van Chanel naar flanel van Marijke Vos

Op 23 november 2018 verscheen bij Loft Books Van Chanel naar flanel van Marijke Vos

Van Chanel naar flanel is een heerlijke feelgood roman van Marijke Vos, auteur van Ik kom je halen!, over een jonge vrouw die haar rijke verloofde voor het altaar in de steek laat enhalsoverkop naar Canada vlucht. Voor de lezers van Sophie Kinsella en Jill Mansell.  Als Jennifer haar steenrijke verloofde Terence bij het altaar van hun miljoenenbruiloft laat staan, beseft ze ook wel dat ze daarmee een tikkeltje aan de late kant is. Maar soms realiseer je je pas…

Lees Meer Lees Meer

Afscheid van Luc Deflo

Afscheid van Luc Deflo

Op maandagavond 26 november is Vlaams misdaadauteur Luc Deflo in het AZ Sint-Maarten in Mechelen overleden. Hij werd 60 jaar. Luc Deflo debuteerde in 1999 en ontpopte zich tot een geliefde en veelzijdige misdaadauteur. In 2008 won hij met Pitbull de Hercule Poirotprijs. Zijn psychologische thrillers vonden doorheen de jaren miljoenen lezers en werden vertaald in het Duits en het Frans, waaronder onlangs nog A toi de voir. Zijn recentste roman Verdorven verscheen in september van dit jaar. Aline Lapeire,…

Lees Meer Lees Meer

Impressie boekpresentatie ‘Paal 15’- Gastblog Bertina Mulder

Impressie boekpresentatie ‘Paal 15’- Gastblog Bertina Mulder

Op zaterdag 17 november werd in De Vroolijke Frans in Brummen Paal 15 gepresenteerd, een bundel met Waddenverhalen. Onder een strakblauwe hemel reed ik van mijn woonplaats Epe door het Gelderse landschap om hierbij aanwezig te zijn. Hieronder mijn verslag en de foto’s die ik maakte. De Veluwse natuur leek bijna jaloers op de belangstelling die het Waddengebied straks zou krijgen, ze pronkte uitbundig met haar herfsttooi. Maar vandaag ging mijn aandacht naar het eiland Ameland en de vijftien vrouwen…

Lees Meer Lees Meer

Wrap up mei, juni en juli 2018

Wrap up mei, juni en juli 2018

Een overzicht van mijn gelezen boeken van de laatste drie maanden. Het overzicht had iets vertraging, dit door diverse omstandigheden. Leuke omstandigheden maar soms ook minder leuke omstandigheden. Hierdoor lag mijn leestempo ook even wat lager dan anders, maar toch heb ik nog een behoorlijk aantal boeken gelezen, en veel mooie. Zoals veel van jullie wel weten ben ik een chronisch pijnpatient. De twee hernia operaties die ik in de afgelopen tien jaar heb gehad hebben het er niet beter…

Lees Meer Lees Meer

Binnenkort verwacht: Schaduwen van Yvonne Franssen

Binnenkort verwacht: Schaduwen van Yvonne Franssen

Na een tijdje afwezig te zijn geweest in het thrillergenre is Yvonne Franssen weer terug met de literaire thriller Schaduwen. Ellen Groenenboom wordt als veertienjarig meisje door een onbekende man verkracht. Als volwassen vrouw leidt ze samen met haar drie honden een teruggetrokken bestaan op een oude boerderij, weg van de bewoonde wereld. Als ze op een dag een anonieme dreigmail ontvangt, concludeert ze dat er sprake moet zijn van spam. Maar dan volgen er meer dreigmailtjes, en wordt een…

Lees Meer Lees Meer

Op 26 september verschijnt: Wraak van Dannis Kramers

Op 26 september verschijnt: Wraak van Dannis Kramers

Ga mee op een rit door de krochten van de internationale onderwereld: Cynisch, waanzinnig, gruwelijk en snoeihard! De Nederlandse Mick zit na een mislukte drugsdeal een lange gevangenisstraf uit in de beruchte Colombiaanse gevangenis La Modelo. Mick zint op wraak op topcrimineel Chucho van het Popayánkartel, die zijn vrouw vermoordde en zijn dochter ontvoerde. Na een verlinkte deal met cocaïne en Sovjetwapens belanden een Chicanogangster uit LA genaamd Tiberio en een Bosnische elitesoldaat, Prilaz, ook door toedoen van de machtige…

Lees Meer Lees Meer

Nieuwe thriller van auteur Anne Daniel

Nieuwe thriller van auteur Anne Daniel

Persbericht Obdam – 21 juli 2018 – Onlangs verscheen het tweede boek van de, in Nederland wonende, Vlaamse auteur Anne Daniel. Haar eerste thriller, ‘De Manipulator’, kwam in april 2017 uit en werd bijzonder goed ontvangen.   Daniel is een auteur met een ongebreidelde creativiteit. Haar debuut werd vooral geroemd om haar fijne, vlotte schrijfstijl én het originele thema. Haar schrijfstijl is mogelijk nóg beter geworden en ook qua originaliteit weet de auteur zichzelf met ‘De gekuiste versie’ te overtreffen….

Lees Meer Lees Meer

Ilse Ruijters presenteert columnbundel Pluk de lach

Ilse Ruijters presenteert columnbundel Pluk de lach

Vanaf vandaag ligt het nieuwste boek van Ilse Ruijters in de digitale schappen. Pluk de lach is een bundel met ruim 65 zeer persoonlijke columns.   Van 2010 tot en met 2018 schreef Ilse Ruijters columns voor Almere Vandaag en Almere DEZE WEEK. Ook schreef ze als gastcolumniste voor Hebban.nl en Jan.nl. In Pluk de lach is haar mooiste, grappigste en ontroerendste werk verzameld. Openhartig vertelt Ilse over haar jacht op geluk. Over haar echtscheiding en haar happy single-schap (nou…

Lees Meer Lees Meer

Tweede thriller van het schrijversduo Karin Kallenberg en Dimitri van Hove

Tweede thriller van het schrijversduo Karin Kallenberg en Dimitri van Hove

Penitenza is de tweede thriller van het schrijversduo  Karin Kallenberg en Dimitri van Hove. De eerste thriller van ze heette B.B. en werd overal goed ontvangen. Penitenza is een wereldberoemd schilderij in Italië. Johan krijgt de vraag om de basiliek waar dit schilderij hangt te restaureren en daarom reist hij met zijn vrouw naar de Italiaanse kust. En dan vindt er op een dag een gruwelijk misdrijf plaats. Het leven van Johan en Merel staat opeens volledig op zijn kop. Wat heeft…

Lees Meer Lees Meer

Puzzelpost lanceert thuismysterie trilogie

Puzzelpost lanceert thuismysterie trilogie

Aan je keukentafel mysterieuze puzzels oplossen; het is een trend die we steeds vaker zien. Na de grote populariteit van escape rooms – Nederland telt er inmiddels meer dan 700 – zijn thuismysteries in opkomst. Puzzelpost werd vorig jaar gelanceerd a.d.h.v. een zeer succesvolle crowdfundingcampagne, en gaf daarmee Nederlands eerste thuismysterie uit: Het Boekanier Dossier. Het dossier van een oude vermissingszaak, met levensechte oude kranten, plattegronden, politierapporten, etc. “Wat een detail. Waanzinning! Ik kan me niet voorstellen hoeveel uren werk…

Lees Meer Lees Meer

OUD ZEER – kort verhaal van John Brosens

OUD ZEER – kort verhaal van John Brosens

Het korte verhaal ‘OUD ZEER’ van John Brosens maakt binnenkort kans verfilmd te worden! Het gaat over een thema dat de publiciteit nogal eens haalt: PESTEN.   Meer informatie over John Brosens en zijn boeken en anders schrijfsels vind je op zijn website: http://www.johnbrosens.com/johnbrosens.com/           Auteursfoto ©Willem_Mieras     Lees het korte verhaal OUD ZEER hieronder:    

Diana van Hal lanceert haar derde boek ‘De Greenwood moordenaar’

Diana van Hal lanceert haar derde boek ‘De Greenwood moordenaar’

‘De Greenwood moordenaar’ is de afsluiter van de Bennet & Rowley trilogie en tevens het derde boek van de schrijfster. Maurik, Juli 2018 – Op 7 Juli wordt het boek officieel gelanceerd in de Boathouse in Almere, waar de schrijfster ook een signeersessie houdt. De boeken van van Hal staan bekend om hun huiveringwekkende spanning en vlotte schrijfstijl waardoor ze niet weggelegd kunnen worden. Ook bij dit boek zal menigeen op het puntje van hun stoel of bed zitten. De…

Lees Meer Lees Meer

Een perfecte illusie – Annette van Luyk – nieuw Nederlands talent – Boektrailer

Een perfecte illusie – Annette van Luyk – nieuw Nederlands talent – Boektrailer

Online verliefd…en bedrogen. Onlangs is bij Uitgeverij De Fontein Een perfecte illusie van nieuw Nederlands talent Annette van Luyk verschenen. Een spannende roman over een internetscam. Voor de lezers van Suzanne Vermeer. Volledig in de ban raken van een man op een datingsite. Hoe dom kun je zijn? Dat vraagt Ellen – gescheiden, kinderen het huis uit – zich ook af, wanneer ze bedrogen uitkomt na een hevige online verliefdheid. Gedesillusioneerd en bijna bankroet, besluit ze het er niet bij…

Lees Meer Lees Meer