Geloof jij in het bovennatuurlijke?

Een doodgewone zaterdag. Tot twee tieners een gruwelijke vondst in de Maas doen… Het team van rechercheur Jennifer Brugman wordt geconfronteerd met een lugubere moord en de vermissing van een kind. Ze zetten alles op alles om snel het vermiste kind terug te vinden en schakelen de hulp in van paragnoste Evie Smit. Kan zij […]

Psychologische thriller van nieuw Nederlands schrijversduo

Op 15 oktober verschijnt bij HarperCollins Holland Stille wateren van Eva Nagelkerke. Sophie is negenentwintig en woont nog bij haar ouders. De spanning in huis is echter om te snijden. Tien jaar geleden heeft ze iets afschuwelijks gedaan, en daar moet ze nog dagelijks voor boeten. Gebukt onder schuldgevoel probeert Sophie haar leven weer op […]

Thriller komt te dicht bij de werkelijkheid

Thriller komt te dicht bij werkelijkheid: boekpresentatie afgelast door Rijkswaterstaat Op 20 juni, in de spannende boekenweken, verschijnt het thrillerdebuut van Heleen van den Hoven Het Carpa Complot. De boeklancering zou plaatsvinden bij de Maeslantkering, maar “gezien de huidige politieke aandacht voor cybersecurity” vindt Rijkswaterstaat het niet gepast om daar het Keringhuis voor open te stellen.  […]

Schrijfster Anke de Graaf overleden

Persbericht, 15 februari 2019 Schrijfster Anke de Graaf overleden Schrijfster Anke de Graaf is dinsdag 12 februari jl. in haar woonplaats Enkhuizen overleden. De in Hoorn geboren schrijfster, die vooral bekendheid genoot door haar familieromans, werd 91 jaar. De auteur schreef tot op hoge leeftijd. Haar eerste titel Twee vriendinnen in de stad verscheen in […]

Gastblog Inge van der Krabben

Het verhaal van In je dromen ga jij speelt zich af in twee culturen: de Nederlandse en de Marokkaanse. De eerste is mij wel bekend; de tweede was mij onbekend, vol subtiele en mogelijk zelfs verborgen waarden die ik niet kon aanvoelen. Toch wilde ik dit verhaal vertellen toen ik het hoorde, omdat het gaat […]

Romanschrijfster Ellen Lina publiceert eerste thriller

Persbericht Na een reeks gewone romans is Gefaald de eerste thriller van schrijfster Ellen Lina. De ontwikkeling van romanschrijfster naar thrillerschrijfster was geen enorm grote stap, aldus Lina. ‘Eigenlijk zat ik er al een beetje tegenaan met Crash en Koningslaan. In veel reacties kreeg ik terug dat vooral Koningslaan meer een thriller leek. Het spannende […]

Nieuw verschenen – Onder de sterren van Montpellier van Marina Folkers

Vandaag verschijnt bij uitgeverij Zomer & Keuning Onder de sterren van Montpellier van Marina Folkers. Een heerlijk feelgoodverhaal van Nederlandse bodem, dat zich afspeelt in het zonnige Zuid-Frankrijk. Voor de lezers van Jojo Moyes. Over Onder de sterren van MontpellierCleo wil het liefst ver weg van de roddels die haar achtervolgen. De kans om een […]

Op 23 november 2018 verscheen bij Loft Books Van Chanel naar flanel van Marijke Vos

Van Chanel naar flanel is een heerlijke feelgood roman van Marijke Vos, auteur van Ik kom je halen!, over een jonge vrouw die haar rijke verloofde voor het altaar in de steek laat enhalsoverkop naar Canada vlucht. Voor de lezers van Sophie Kinsella en Jill Mansell.  Als Jennifer haar steenrijke verloofde Terence bij het altaar […]

Afscheid van Luc Deflo

Op maandagavond 26 november is Vlaams misdaadauteur Luc Deflo in het AZ Sint-Maarten in Mechelen overleden. Hij werd 60 jaar. Luc Deflo debuteerde in 1999 en ontpopte zich tot een geliefde en veelzijdige misdaadauteur. In 2008 won hij met Pitbull de Hercule Poirotprijs. Zijn psychologische thrillers vonden doorheen de jaren miljoenen lezers en werden vertaald […]

Impressie boekpresentatie ‘Paal 15’- Gastblog Bertina Mulder

Op zaterdag 17 november werd in De Vroolijke Frans in Brummen Paal 15 gepresenteerd, een bundel met Waddenverhalen. Onder een strakblauwe hemel reed ik van mijn woonplaats Epe door het Gelderse landschap om hierbij aanwezig te zijn. Hieronder mijn verslag en de foto’s die ik maakte. De Veluwse natuur leek bijna jaloers op de belangstelling […]

Wrap up mei, juni en juli 2018

Een overzicht van mijn gelezen boeken van de laatste drie maanden. Het overzicht had iets vertraging, dit door diverse omstandigheden. Leuke omstandigheden maar soms ook minder leuke omstandigheden. Hierdoor lag mijn leestempo ook even wat lager dan anders, maar toch heb ik nog een behoorlijk aantal boeken gelezen, en veel mooie. Zoals veel van jullie […]

Binnenkort verwacht: Schaduwen van Yvonne Franssen

Na een tijdje afwezig te zijn geweest in het thrillergenre is Yvonne Franssen weer terug met de literaire thriller Schaduwen. Ellen Groenenboom wordt als veertienjarig meisje door een onbekende man verkracht. Als volwassen vrouw leidt ze samen met haar drie honden een teruggetrokken bestaan op een oude boerderij, weg van de bewoonde wereld. Als ze […]

Op 26 september verschijnt: Wraak van Dannis Kramers

Ga mee op een rit door de krochten van de internationale onderwereld: Cynisch, waanzinnig, gruwelijk en snoeihard! De Nederlandse Mick zit na een mislukte drugsdeal een lange gevangenisstraf uit in de beruchte Colombiaanse gevangenis La Modelo. Mick zint op wraak op topcrimineel Chucho van het Popayánkartel, die zijn vrouw vermoordde en zijn dochter ontvoerde. Na […]

Nieuwe thriller van auteur Anne Daniel

Persbericht Obdam – 21 juli 2018 – Onlangs verscheen het tweede boek van de, in Nederland wonende, Vlaamse auteur Anne Daniel. Haar eerste thriller, ‘De Manipulator’, kwam in april 2017 uit en werd bijzonder goed ontvangen.   Daniel is een auteur met een ongebreidelde creativiteit. Haar debuut werd vooral geroemd om haar fijne, vlotte schrijfstijl […]

Ilse Ruijters presenteert columnbundel Pluk de lach

Vanaf vandaag ligt het nieuwste boek van Ilse Ruijters in de digitale schappen. Pluk de lach is een bundel met ruim 65 zeer persoonlijke columns.   Van 2010 tot en met 2018 schreef Ilse Ruijters columns voor Almere Vandaag en Almere DEZE WEEK. Ook schreef ze als gastcolumniste voor Hebban.nl en Jan.nl. In Pluk de […]