Vingervlug – Lydia Verbeeck – Gastrecensie Diane Kooistra

Vingervlug vormt een vervolg op De Kleurendief en voert ons opnieuw naar het negentiende-eeuwse Lier waar Michael Van Es kleurmeester is van het katoenbedrijf De Heyder. Najaar 1813. Napoleon heeft een belangrijke veldslag nabij Leipzig verloren en vlucht naar Frankrijk. De stad Lier krijgt een stoet Franse vluchtelingen te verwerken, gevolgd door bevrijders van allerlei […]

Van Chanel naar flanel – Marijke Vos – Gastrecensie Diane Kooistra

Van Chanel naar flanel is de heerlijke nieuwe feelgoodroman van Marijke Vos, auteur van Ik kom je halen!, over een jonge vrouw die haar rijke verloofde voor het altaar in de steek laat en halsoverkop naar Canada vlucht. Voor de lezers van Sophie Kinsella en Jill Mansell. Marijke Vos (1985) woont en werkt in Brabant. […]

Kerstmis vier je thuis – Tineke Beishuizen – Gastrecensie Diane Kooistra

Kerstmis vier je thuis bevat drie verhalen. Deze drie feelgoodverhalen van Tineke Beishuizen geven glans aan de feestdagen. Perfect leesvoer voor wanneer het buiten schemert en de lichtjes in de kerstboom schitteren. Een moeder is bezig met de voorbereidingen voor het kerstdiner. Maar bij familiefeesten, zeker met drie volwassen kinderen en hun onwelwillende partners, gaan […]

Overstekers – Een kracht ontwaakt – Petra Doom – Gastrecensie Anneke van Ieperen

Samenvatting Vijf jaar geleden kwam Mirabel van de magische wereld Aeterna naar de aarde om er een nieuw leven te beginnen, een stap die vele zogenaamde ‘Overstekers’ wagen. Samen met haar huisgenoot – vormveranderaar Terya – runt ze een biologisch fruitbedrijfje. Maar officieus heeft ze een tweede baan: met haar bemiddelingstalent blust ze brandjes wanneer […]

Ik Frederic Brandnetel – Doornaert & van der Leest – Gastrecensie Mieke Wijnants

OVER DE AUTEURS: Rolf van der Leest (1967) is geboren in Nederland en verblijft in Antwerpen. Hij denkt anders en zo schrijft hij ook. In januari 2016 maakte deze veelzijdige schrijver en verteller van het korte verhaal met de autobiografische roman Ondeugdelijke spiegeling – Werklust zijn debuut. Mark Doornaert (1971) woont in Turnhout en schrijft […]

Noblesse Oblige – Leonardo Pisano- Gastrecensie Mieke Wijnants

OVER DE AUTEUR: Leonardo Pisano is auteur van verhalen gerelateerd aan thema’s die individuele vrijheid negatief beïnvloeden. Als kind las hij veel. Gaandeweg kwam hij erachter hoe belangrijk vrijheid voor hem is en centraal staat in zijn levensvreugde. Vrijheid behelst vooral vrij kunnen kiezen hoe hij zijn leven kan inrichten. Na zijn studie startte hij […]

Jij – Michèl Admiraal – Gastrecensie Mieke Wijnants

OVER DE AUTEUR: Michèl Admiraal (1962) is in het dagelijkse leven adviserend registeraccountant bij de NBA. In 2016 richtte hij Uitgeverij De Koningsboekerij op waarin hij zijn eigen boeken en kalenders uitbrengt. In 2016 verscheen de feelgood roman voor volwassen: De koning en de prinses 1: De ontmoeting. Op 10 oktober 2017 is De koning […]

6 x Schuld – Frenkie Teijzirb – Gastrecensie Mieke Wijnants

OVER DE AUTEUR: Frenkie Teijzirb (1962) is afgestudeerd in de Gezondheidswetenschappen aan de Universiteit van Maastricht en heeft de opleiding TUINA ( traditionele Chinese Geneeswijze afgerond in Antwerpen. Heeft gewerkt in allerlei branches en zich opgehouden in verschillende (a-) sociale milieus waardoor zij uit een breed scala aan achtergrondinformatie kan putten bij het schrijven van […]

Teken van thuis – Lara Mohn – Gastrecensie Mieke Wijnants

OVER DE AUTEUR: Lara Mohn is werkzaam als gezondheidszorgpsycholoog en getrouwd met een predikant. Ze heeft een passie voor mensen, woorden en de lastige vragen van het leven. Dat wat tijdens een uitdagende periode in haar hoofd en hart ontstond, vertrouwde ze toe aan het papier. Teken van thuis is haar eerste boek. OVER DE COVER: Een […]

Liefde met gebruiksaanwijzing – Aline van Wijnen – Gastrecensie Connie Schelvis

Liefde met gebruiksaanwijzing is de tweede feelgoodroman van Aline van Wijnen. Ze debuteerde met  Halsoverkop na het winnen van een schrijfwedstrijd. Inhoud: De hoofpersoon Robin heeft het gehad met de romantiek. Relaties zijn stuk gelopen en ze hoeft geen man meer tot ze Max ontmoet. Max is fotograaf en zeer aantrekkelijk. Hij heeft duidelijk interesse […]

De vrouw op het perron – Agnita de Ranitz – Gastrecensie Mieke Wijnants

OVER DE AUTEUR: Agnita Andrieu – de Ranitz ( 1952 Den Haag) volgde een opleiding Kunstgeschiedenis aan het Ecole du Louvre in Parijs. Na haar huwelijk in 1978 bleef zij in Frankrijk wonen. De Ranitz heeft een grote passie voor creatieve vakken. Ze gaf jarenlang pianoles. Daarnaast is zij een zeer verdienstelijke beeldhouwster. Ze neemt […]

Windkracht 6 – Agnes van Overveld – Gastrecensie Mieke Wijnants

OVER DE AUTEUR: Agnes van Overveld (1963) is echtgenote, moeder van drie kinderen, vrijwilligster en pr- en communicatiemedewerkster. Ze schreef Windkracht 6 uit respect voor blinden en slechtzienden, en voor Ria in het bijzonder, want ondanks dat zij altijd zwart ziet, brandt er een lichtje in haar hart. Ook schreef Agnes over de gevolgen van […]

Zwarekousenkerk – Joke Gunter – Gastrecensie Mieke Wijnants

OVER DE AUTEUR: De passie van Joke Gunther (1965) is taal: een mooi verhaal of gedicht maken van woorden, daar geniet ze van. Ook vindt ze het heerlijk om de verhalen van andere mensen te lezen. In mei 2015 kwam haar novelle tien uit onder het pseudoniem Jikke de Jager. Een debuut waarmee een schrijversdroom […]

Jitzak – Mili van Veegh – Gastrecensie Mieke Wijnants

OVER DE AUTEUR: Mili van Veegh leeft een teruggetrokken leven in Frankrijk, waar zij haar schrijvershart gevonden heeft. Voor haar debuut is zij tijdelijk teruggekeerd naar haar pied-à-terre in Den Haag om haar Jitzak te delen met het grote publiek. ACHTERFLAP: Zizzel, geraakt door het schrijnende verleden van Jitzak en overweldigd door zijn charme en […]

Ik ga even zaad halen – Suzanne Geysendorpher – Gastrecensie Mieke Wijnants

OVER DE AUTEUR: Suzanne Geysendorpher (1975) groeide op in de Drechtsteden, maar woont nu in Utrecht. Ze werkt als zelfstandig consultant en is inmiddels trotse moeder van een zoon. Suzanne schreef haar boek, omdat ze zelf had gewild dat er een boek als dit bestaan had toen ze aan haar zoektocht begon. ACHTERFLAP: ‘Zeg, kom […]