Archief van
Categorie: Genre

Auteur Edwin Zonneveld komt met vierde boek!

Auteur Edwin Zonneveld komt met vierde boek!

Obdam – 10 december 2018  Op 15 december a.s. verschijnt bij Uitgeverij aquaZZ het vierde deel in de ‘Jan Starck serie’ van auteur Edwin Zonneveld. Zijn schare aanhangers wordt steeds groter en veel van zijn fans kijken dan ook reikhalzend uit naar het verschijnen van ‘Dodelijke driehoeken’. Zowel in Nederland als in België werd vaak gevraagd wanneer er weer een nieuw deel zou verschijnen in de serie rondom politierechercheur Jan Starck. Het wachten wordt nu beloond. In 2016 betrad Starck…

Lees Meer Lees Meer

Een puppy voor kerst – Simone Luijten – Recensie

Een puppy voor kerst – Simone Luijten – Recensie

In het hartverwarmende Een puppy voor kerst van Simone Luijten lijkt het een eenzame kerst te worden voor Monique. Ze heeft haar echtgenoot met een ander betrapt, heeft haar boeltje gepakt en is met haar twee kinderen vertrokken. Gelukkig kan ze in het leegstaande appartementje boven de winkel van haar zus terecht. Vanuit het raam ziet ze haar nieuwe buren zich opmaken voor een prachtig kerstfeest. Moniques kinderen zijn ondertussen vooral bezig met hun kerstcadeau, het allerliefst willen ze een puppy. Maar een puppy in huis als alleenstaande ouder? Monique besluit niet bij de pakken neer te gaan zitten en stort zich vol op het opknappen van haar nieuwe woning. Dat moet nog nét lukken voor de feestdagen. Een collega weet wel iemand die Monique kan helpen klussen. En de feestdagen hebben nog veel meer voor haar in petto.

Kerstmis vier je thuis – Tineke Beishuizen – Gastrecensie Diane Kooistra

Kerstmis vier je thuis – Tineke Beishuizen – Gastrecensie Diane Kooistra

Kerstmis vier je thuis bevat drie verhalen. Deze drie feelgoodverhalen van Tineke Beishuizen geven glans aan de feestdagen. Perfect leesvoer voor wanneer het buiten schemert en de lichtjes in de kerstboom schitteren. Een moeder is bezig met de voorbereidingen voor het kerstdiner. Maar bij familiefeesten, zeker met drie volwassen kinderen en hun onwelwillende partners, gaan de dingen vaak niet zoals gepland. Lennie en Bob ontmoeten elkaar vlak voor Kerstmis in een boekhandel. Op weg naar hun eerste date raakt Lennie…

Lees Meer Lees Meer

Rusteloos – Damen & Vandermeeren – Recensie

Rusteloos – Damen & Vandermeeren – Recensie

Kirsten, een jonge Vlaamse advocate, woont alweer tien jaar in Lissabon en spreekt naast haar moedertaal ook vloeiend Engels, Frans, Duits en Portugees. Portugees is de taal van het land waar Kirsten haar vader had verloren. Kirsten werkt voor een gerenommeerd advocatenkantoor in Lissabon. Haar eerste grote zaak is de vermissing van de dochter van een Portugese partijvoorzitter. Een Vlaamse projectontwikkelaar wordt verdacht van betrokkenheid en Kirsten is degene die hem moet verdedigen. Maar volgens de publieke opinie is hij…

Lees Meer Lees Meer

Nieuw verschenen – Onder de sterren van Montpellier van Marina Folkers

Nieuw verschenen – Onder de sterren van Montpellier van Marina Folkers

Vandaag verschijnt bij uitgeverij Zomer & Keuning Onder de sterren van Montpellier van Marina Folkers. Een heerlijk feelgoodverhaal van Nederlandse bodem, dat zich afspeelt in het zonnige Zuid-Frankrijk. Voor de lezers van Jojo Moyes. Over Onder de sterren van MontpellierCleo wil het liefst ver weg van de roddels die haar achtervolgen. De kans om een paar maanden naar Zuid-Frankrijk te gaan, grijpt ze dan ook met twee handen aan. Ondanks haar verlangen om onzichtbaar te blijven, is een ontmoeting met…

Lees Meer Lees Meer

De laatste halte – Wendy Brokers – Recensie

De laatste halte – Wendy Brokers – Recensie

Vier jongeren gaan met school op werkweek naar Londen. Jonas, Loïs, Ralph en Naima. Vier jongeren die normaal gesproken geen contact met elkaar hebben. Maar ze worden in hetzelfde groepje ingedeeld en zullen de hele week met elkaar op moeten trekken. Loïs heeft stiekem een oogje op Jonas en vindt het wel spannend zo. Naima wordt meestal buitengesloten op school en vooral Ralph ziet haar niet zo zitten. Wat ze niet verwacht hadden is dat er toch al snel een…

Lees Meer Lees Meer

In de brievenbus – Verraad – Sarah Faber

In de brievenbus – Verraad – Sarah Faber

Sofie Ventura verloor haar ouders op jonge leeftijd. Om dit verdriet te compenseren stort ze zich op haar werk bij een drogisterij. Op een morgen vindt er een gewelddadige overval op de winkel en het waardetransport plaats. Enkele personen komen om het leven, andere raken zwaargewond. De politie start direct een grootschalig onderzoek. Door gebrek aan bewijs tasten ze volledig in het duister over de exacte toedracht. Sofie lijkt de enige sleutel tot de daders te zijn. Als zij, onbedoeld,…

Lees Meer Lees Meer

In de brievenbus – Een gedroomd einde – Susanne Koster

In de brievenbus – Een gedroomd einde – Susanne Koster

Saskia en Jonka krijgen te horen dat hun moeder op sterven ligt. Meteen eist het verleden een plek voor zichzelf op in het heden. Saskia weet nog goed hoe haar moeder wegkeek toen ze werd mishandeld door haar stiefvader. En Jonka is niet vergeten hoe ze toestond dat ze naar een tehuis werd gestuurd. Maar het blijft hun moeder … Tegen wil en dank komen er ook warme herinneringen naar boven. Misschien is er, ondanks alles, toch ruimte voor liefde…

Lees Meer Lees Meer

Truth or dance – Chinouk Thijssen – Recensie

Truth or dance – Chinouk Thijssen – Recensie

India, Nikki, Lisa en Zoë zijn vier meiden die maar een wens hebben, een beroemde ballerina worden. Dit schooljaar op het conservatorium is heel belangrijk voor ze, want nu moeten ze laten zien wat ze waard zijn zodat ze naar de vervolgopleiding mogen. Het is hard werken en terwijl andere jongeren van hun leeftijd kunnen feesten en alles eten wat ze willen, geldt er voor deze meiden een strak regime. Maar ze hebben het er allemaal voor over. Niets lijkt…

Lees Meer Lees Meer

Op 23 november 2018 verscheen bij Loft Books Van Chanel naar flanel van Marijke Vos

Op 23 november 2018 verscheen bij Loft Books Van Chanel naar flanel van Marijke Vos

Van Chanel naar flanel is een heerlijke feelgood roman van Marijke Vos, auteur van Ik kom je halen!, over een jonge vrouw die haar rijke verloofde voor het altaar in de steek laat enhalsoverkop naar Canada vlucht. Voor de lezers van Sophie Kinsella en Jill Mansell.  Als Jennifer haar steenrijke verloofde Terence bij het altaar van hun miljoenenbruiloft laat staan, beseft ze ook wel dat ze daarmee een tikkeltje aan de late kant is. Maar soms realiseer je je pas…

Lees Meer Lees Meer

Op 26 november verscheen bij Loft Books Kerstmis vier je thuis van Tineke Beishuizen

Op 26 november verscheen bij Loft Books Kerstmis vier je thuis van Tineke Beishuizen

Deze drie feelgoodverhalen van Tineke Beishuizen geven glans aan de feestdagen. Perfect leesvoer voor wanneer het buiten schemert en de lichtjes in de kerstboom schitteren. Een moeder is bezig met de voorbereidingen voor het kerstdiner. Maar bij familiefeesten, zeker met drie volwassen kinderen en hun onwelwillende partners, gaan de dingen vaak niet zoals gepland. Lennie en Bob ontmoeten elkaar vlak voor Kerstmis in een boekhandel. Op weg naar hun eerste date raakt Lennie betrokken bij een ongeluk. Hoe moet ze…

Lees Meer Lees Meer

Dilemma: Anna – Tille Vincent – Recensie

Dilemma: Anna – Tille Vincent – Recensie

Anna ‘Leven met een leugen’ Anna haar ouders zijn gescheiden en Anna woont alleen bij haar moeder. Haar vader is getrouwd met Katrien en samen hebben ze een zoontje, Theo, het halfbroertje van Anna. Anna is al een hele tijd ontzettend moe en haar klieren zijn opgezet. De arts vertrouwt het niet en stuurt haar door naar een specialist. Het vermoeden is dat ze lymfeklierkanker heeft en ongeneeslijk ziek is. Haar moeder is erg bezorgd en licht gelijk de school…

Lees Meer Lees Meer

In de brievenbus – De Lissabon Brieven – Gaby Rasters

In de brievenbus – De Lissabon Brieven – Gaby Rasters

Merijn reist zijn vriendin Chantal achterna, die voor een paar dagen in Lissabon is. Zijn bezoek verloopt echter anders dan hij vooraf heeft bedacht. Hij blijft vertwijfeld achter in Lissabon. Op het dakterras van zijn hotel ziet hij aan de overkant van de weg een jonge vrouw op het balkon zitten. Hun ogen ontmoeten elkaar en dit is de start van verrassende, maar soms ook dramatische ontwikkelingen in de levens van Merijn, Chantal en de Portugese Carolina. Verwachtingen en dromen…

Lees Meer Lees Meer

Een wreed voorjaar – Lilian Schneider – Recensie

Een wreed voorjaar – Lilian Schneider – Recensie

Lilian Schneider studeerde Informatiedienstverlening en Management. Ze werkte bij een bank en daarna vol passie bij verschillende openbare bibliotheken in Groningen en Zaanstad. In 2014 verscheen haar debuutthriller Aquamarijn. Lena Schier, bedrijfsrechercheur, heeft een leuke nacht gehad maar ze heeft er wel een flinke kater aan overgehouden. Het is nog vroeg in de ochtend maar Lena gaat een stukje hardlopen met de hoop zo haar kater kwijt te raken. Maar tijdens haar rondje treft ze haar onenightstand Aref van de…

Lees Meer Lees Meer

Bumper de politiepup – Koen van Santvoord – Recensie

Bumper de politiepup – Koen van Santvoord – Recensie

Koen van Santvoord heeft in de loop der jaren voor diverse kranten- en tijdschriften gewerkt. Daarnaast heeft hij geschreven voor diverse zakelijke opdrachtgevers, vaak in de vorm van interviews en achtergrondverhalen. Naast zijn werk als schrijver is hij ondernemer. Hij is medeoprichter en mede-eigenaar van een internetplatform waarop vraag en aanbod in de zakelijke dienstverlening bijeen wordt gebracht. Van Santvoord heeft acht boeken op zijn naam staan. Drie boeken over de natuur, samen met boswachter Arjan Postma, twee voetbalboeken en…

Lees Meer Lees Meer