Archief van
Categorie: Fantasy

In de brievenbus – Overstekers Een kracht ontwaakt – Petra Doom

In de brievenbus – Overstekers Een kracht ontwaakt – Petra Doom

Wat als faunen, incubi, vormveranderaars en daimonen in ons midden leefden? Vijf jaar geleden kwam Mirabel van de magische wereld Aeterna naar de aarde om er een nieuw leven te beginnen, een stap die vele zogenaamde ‘Overstekers’ wagen. Samen met haar huisgenoot – vormveranderaar Terya – runt ze een biologisch fruitbedrijfje. Maar officieus heeft ze een tweede baan: met haar bemiddelingstalent blust ze brandjes wanneer Overstekers in conflict raken met elkaar of, vervelender, met mensen. Maar dan wordt Mirabels leven…

Lees Meer Lees Meer

In de brievenbus – N.22 – Joyce Roele

In de brievenbus – N.22 – Joyce Roele

Vandaag dit debuut ontvangen met een wel heel mooie boodschap van Joyce…   Kate beschikt over een helende eigenschap en wordt daardoor al twee jaar lang, door de overheid, opgesloten. De overlevingsregels die zij van haar moeder heeft meegekregen, houden haar in leven, maar zorgen er ook voor dat ze van binnen langzaam wegkwijnt. Ze heeft de hoop opgegeven om ooit nog vrij te zijn en wanneer zij wordt overgeplaatst naar laboratorium Mentha verwacht zij niet lang meer te leven….

Lees Meer Lees Meer

De Krakenvorst Boek 1: Keruga – Johan Klein Haneveld – Recensie

De Krakenvorst Boek 1: Keruga – Johan Klein Haneveld – Recensie

Johan is een schrijver in hart en nieren. Er zijn momenteel vijf boeken van hem verschenen en hij heeft de Trek Sagae-prijs van 2014 gewonnen. ‘Ik geloof dat we met onze verbeelding soms iets kunnen oppikken van de betekenis van onze werkelijkheid, die we met onze ogen niet kunnen zien.’ Achterflap: Na tweeduizend jaar vrede brengt de priesteres in opleiding Alecia de nacht door bij de Spiegel der Dromen. Wat ze ziet jaagt haar angst aan: een enorme inktvis stort…

Lees Meer Lees Meer

In de brievenbus – De duistere oorlog Boek 1 – Kevin Deckers

In de brievenbus – De duistere oorlog Boek 1 – Kevin Deckers

Één volk, duizenden machten en krachten. Zes werelden. Één vernietiging. Wanneer het begin en het einde op dezelfde plek zijn, begint de Duistere oorlog. De jonge dwerg Rayon wordt uitgekozen door de goden om de strijd aan te gaan met een demonengod, een missie om de zeven Planeten van het Licht te redden. De goden schenken Rayon en drie anderen een deel van hun krachten. Maar omdat Rayon een sterveling is, betaalt hij hier een prijs voor. Hij veroudert snel….

Lees Meer Lees Meer

In de brievenbus – De krakenvorst Boek 1 Keruga – Johan Klein Haneveld

In de brievenbus – De krakenvorst Boek 1 Keruga – Johan Klein Haneveld

Johan is een schrijver in hart en nieren. Er zijn momenteel vijf boeken van hem verschenen en hij heeft de Trek Sagae-prijs van 2014 gewonnen. ‘Ik geloof dat we met onze verbeelding soms iets kunnen oppikken van de betekenis van onze werkelijkheid, die we met onze ogen niet kunnen zien.’ Het boek Na tweeduizend jaar vrede brengt de priesteres in opleiding Alecia de nacht door bij de Spiegel der Dromen. Wat ze ziet jaagt haar angst aan: een enorme inktvis…

Lees Meer Lees Meer

Fulia De Laatste Tocht – Joost Uitdehaag – recensie

Fulia De Laatste Tocht – Joost Uitdehaag – recensie

Fulia, De Laatste Tocht, is het afsluitende deel van het Fulia tweeluik. Fulia is met haar leger vertrokken uit de Landen. Niet lang daarna worden ze ingesloten door hordes van de oerdemon Achlais Mentron. Er wordt een verschrikkelijke slag uitgevochten. De mirrax zijn sterk en er vallen veel doden. Toch weet het leger van Fulia de mirrax te verdrijven. Ondanks dat ze gewonnen hebben is Fulia aangeslagen vanwege de vele levens dit gevecht heeft gekost. Maar Fulia moet haar missie…

Lees Meer Lees Meer

Falco en de gestolen Stympha’s – Nienke Pool – Recensie

Falco en de gestolen Stympha’s – Nienke Pool – Recensie

Nienke Pool begon met schrijven nadat zij op 10cm hoge hakken weinig flatteus van de trap afdenderde. Tijdens haar gedwongen rust liet zij haar fantasie op de vrije loop. Het schrijven van korte verhalen leverden haar verschillende prijzen op en hebben hun weg naar Belgie, Polen en de VS gevonden. Falco en de gestolen Stympha’s is haar debuut. Falco en de gestolen Stympha’s is een YA fantasy verhaal dat losjes gebaseerd is op de mythe van Herakles en zijn gevecht…

Lees Meer Lees Meer

Aankomende titels van Dutch Venture Publishing

Aankomende titels van Dutch Venture Publishing

Nieuwe voorjaarstitels van Dutch Venture Publishing Voor de fans van Jen Minkman en Vanessa Gerrits heb ik goed nieuws. Op Valentijnsdag 2017 verschijnen bij Dutch Venture Publishing onderstaande nieuwe titels van deze auteurs. Ja, je moet dus nog even geduld hebbben, maar zeker het wachten waard toch… Hannah is helemaal klaar voor een heerlijk rustige zomer na haar eerste stagejaar op een middelbare school. Samen met haar broer Ben gaat ze naar het vakantiehuisje van hun moeder in Arizona. Daar…

Lees Meer Lees Meer

In de brievenbus -Fulia De Laatste Tocht – Joost Uitdehaag

In de brievenbus -Fulia De Laatste Tocht – Joost Uitdehaag

Het afsluitende deel van het Fulia tweeluik Nadat Fulia vertrokken is uit de Landen, wordt de jonge gravin van Gander met haar leger ingesloten door de hordes van de oerdemon Achlais Mentron. Op de heuvel van Raura vecht ze een verschrikkelijke slag uit. Aangeslagen trekt ze met de overlevenden de bergen in, op zoek naar het mythische Fort Agiana, het verborgen negende lid van het Verbond. Maar naarmate ze langer onderweg is, twijfelen er steeds meer mensen aan het nut…

Lees Meer Lees Meer

In de brievenbus – Falco en de gestolen Stympha’s – Nienke Pool

In de brievenbus – Falco en de gestolen Stympha’s – Nienke Pool

‘Een Stympha, dat is toch een moordvogel met ijzeren klauwen en een vlijmscherpe snavel waarmee hij je ogen uitkrast?’ ‘Ik noem hem vriend,’ antwoordt Falco, ‘hoe zal ik jou noemen?’ Na de Melt Down geldt het recht van de sterkste in Concordia. Het recht van de Alkeiden. Rovend trekken zij door het land en stelen de dierbare Stympha’s van het Vogelvolk. Tijdens zijn zoektocht naar de vogels beleeft Falco spannende avonturen en ontmoet hij nieuwe vrienden. Pas als hij samenwerkt,…

Lees Meer Lees Meer

Ontvangen en nog te lezen: Zucht – Rik Raven

Ontvangen en nog te lezen: Zucht – Rik Raven

“Zucht. Een vloek, in de 17e eeuw uitgesproken, die zijn doel voorbij schoot.” Jack de Pater was nog bezig zijn zonnebril in zijn binnenzak te stoppen toen hij binnenliep. ‘Hé, wacht verdomme, waar gaat zij met die kleine naar toe?’ Richard ging voor hem staan. ‘Ik herinner me niet dat ik jou hier heb uitgenodigd.’ De Pater zuchtte geërgerd terwijl hij door het raam boven het aanrecht keek naar de Jeep en zijn motor op de oprijlaan. ‘Je dacht toch…

Lees Meer Lees Meer

Binnenkort verwacht: Falco en de gestolen Stympha’s van Nienke Pool

Binnenkort verwacht: Falco en de gestolen Stympha’s van Nienke Pool

Een Stympha, dat is toch een moordvogel met ijzeren klauwen en een vlijmscherpe snavel waarmee hij je ogen uitkrast?’ ‘Ik noem hem vriend,’ antwoordt Falco, ‘hoe zal ik jou noemen?’ Na de Melt Down geldt het recht van de sterkste in Concordia. Het recht van de Alkeiden. Rovend trekken zij door het land en stelen de dierbare Stympha’s van het Vogelvolk. Tijdens zijn zoektocht naar de vogels beleeft Falco spannende avonturen en ontmoet hij nieuwe vrienden. Pas als hij samenwerkt,…

Lees Meer Lees Meer

Fulia – Scherven van het Verbond – Joost Uitdehaag – Recensie

Fulia – Scherven van het Verbond – Joost Uitdehaag – Recensie

  Fulia leeft samen met haar moeder Annys, de gravin van Gander, in het dorp Sayleche. Jaren geleden is het Verbond, dat alle Landen samenbond, uiteengevallen. Hordes mirrax hebben nederzettingen en burchten vernietigd en talloze mensen gedood. De overlevenden proberen zo onopvallend mogelijk te leven om zo uit handen van de mirrax te blijven. Als Fulia een Verbondsridder ontmoet hoort ze over een legende. De legende van een vergeten lid van het Verbond, het verborgen Fort Agiana. Fulia moet gedwongen…

Lees Meer Lees Meer