Nieuw verschenen – Onder de sterren van Montpellier van Marina Folkers

Vandaag verschijnt bij uitgeverij Zomer & Keuning Onder de sterren van Montpellier van Marina Folkers. Een heerlijk feelgoodverhaal van Nederlandse bodem, dat zich afspeelt in het zonnige Zuid-Frankrijk. Voor de lezers van Jojo Moyes. Over Onder de sterren van MontpellierCleo wil het liefst ver weg van de roddels die haar achtervolgen. De kans om een […]

Op 23 november 2018 verscheen bij Loft Books Van Chanel naar flanel van Marijke Vos

Van Chanel naar flanel is een heerlijke feelgood roman van Marijke Vos, auteur van Ik kom je halen!, over een jonge vrouw die haar rijke verloofde voor het altaar in de steek laat enhalsoverkop naar Canada vlucht. Voor de lezers van Sophie Kinsella en Jill Mansell.  Als Jennifer haar steenrijke verloofde Terence bij het altaar […]

Mij zie je niet – Loes den Hollander – Recensie

Je hoort het steeds vaker: puber pleegt zelfmoord ten gevolge van pesten. Je schrikt, je wordt boos, je vraagt je af hoe het mogelijk is dat niemand iets in de gaten had. Toch, als je goed nadenkt, weet je dat iemand iets opgemerkt moet hebben: een leraar, een studiebegeleider, een vertrouwenspersoon. Maar die geven nooit thuis, die verdoezelen hun verantwoordelijkheid met verbijsterde gezichten en bijna poëtische teksten vol medeleven voor de nabestaanden. Ik ben een nabestaande, ik ben de moeder van een kind dat werd dood gepest. Ik weet sinds die dag hoe de hel eruitziet en ik heb besloten om een paar mensen dezelfde ervaring te gunnen.

Sprookjesachtig debuut

Persbericht Op 5 juni verschijnt bij HarperCollins Holland De wonderbaarlijke vindingrijkheid van Walter Lavender van Sophie Chen Keller. Walter Lavender is twaalf, maar hij praat niet. Daarom denken mensen dat hij dom is. Maar hij ziet juist veel meer dan anderen. In zijn ogen dansen de croissantjes en cakejes rond in de bakkerij van zijn […]

1 juni 2018 verschijnt Quarantaine van Erik Betten

Persbericht Actuele thriller van nieuw Nederlands talent over de onverwachte gasboringen in Groningen. In Quarantaine speelt Erik Betten op subtiele wijze in op de woede van angsten in Noord-Nederland jegens Den Haag, en geeft hij een unieke draai aan een actueel thema. Quarantaine is deels politieke aanklacht, deels dystopische ontdekkingsreis. Tijdens het boren naar gas […]

Liberty: Grappige, spannende en met girlpower gevulde spionageroman

Persbericht, 18 januari 2018 Op 16 januari verschijnt bij HarperCollins Holland Liberty. Hoe ik een (best wel goede) spion werd van Andrea Portes. Wanneer ben je een held? Dat vraagt Paige Nolan zich al een tijd af. Is Sean Reynes een held, de jongen die een aantal ongrondwettelijke Amerikaanse spionagemethodes openbaar heeft gemaakt? Zijn – […]

Draai je niet om – Tove Alsterdal – Prometheus

Ooit was Beckomberga het grootste psychiatrisch ziekenhuis van Europa. Nu zijn de sporen van het verleden gewist en worden er exclusieve woningen gebouwd in het oude park. Svante Levander is een van degenen die in de idylle gaat wonen, samen met zijn nieuwe liefde. Onderweg naar huis vanaf de winkel wordt hij doodgestoken. Eva, zijn […]

Alle middelen toegestaan – Jenny Rogneby – nieuw verschenen

Zonder betrouwbare medestanders lukt de overval op een geldtransport nooit. Maar hoe vind je die zonder zelf ontdekt te worden? Haar zoon Benjamin is dood, haar huwelijk is op de klippen gelopen en ondanks een lucratief bijbaantje als topcrimineel heeft politie-inspecteur Leona Lindberg torenhoge schulden. Bovendien laat het verleden haar niet met rust. Niet alleen […]