De ijskring van Max Seeck verschijnt 4 januari 2022

De ijzersterke opvolger van boekhandelslieveling De trouwe lezer
De ijskring van Max Seeck
verschijnt 4 januari 2022

• Een wervelende pageturner voor de liefhebbers van Søren Sveistrup, Lars Kepler en M.J. Arlidge
• Filmisch, barstensvol spanning, maar ook ingenieus en rijk aan bijzondere personages
• Seecks boeken verschijnen in 40 landen en de filmrechten werden verkocht in Hollywood – uniek voor een Finse thriller


Na een releaseparty verdwijnen twee jonge Finse influencers spoorloos. Niet lang daarna wordt er een vreemde foto gepost op hun beider Instagram-accounts. Het is een foto van een oude vuurtoren op een rotsachtig eiland midden in zee. Als bijschrift een gedicht. De tekst beschrijft hun dood…

Jessica onderzoekt de verdwijningen, maar elk spoor lijkt dood te lopen. Dan ontdekt ze dat de twee bloggers een geheim deelden waardoor ze betrokken raakten bij iets heel mystieks en duisters. De dader speelt een levensgevaarlijk spel en lijkt niet van plan te stoppen met spelen…


Over De trouwe lezer:

‘Topthriller van Finse bodem. Zo horen thrillers te zijn.’
Boekhandel Riemer, Amersfoort

‘Aan deze thriller klopt echt alles!’
Hebban

‘Een vakkundig geschreven, spannende thriller met hier
en daar onverwachte plotwendingen.’
Allesoverboekenenschrijvers.nl

‘Seeck is fris en inventief en doseert zijn verhalen heel goed.’
Knack Focus


Voor zijn debuutthriller werd Max Seeck bekroond met de Finse debutantenprijs. Hij leest dolgraag Scandinavische thrillers en luistert tijdens het lezen naar filmmuziek. Max Seeck heeft een achtergrond in verkoop en marketing en doet zelf ook veel aan de promotie van zijn boeken. Hij spreekt vloeiend Engels en Duits.
De ijskring is het tweede boek met de eigenzinnige rechercheur Jessica Niemi in de hoofdrol.

auteursfoto ©Marek Sabogal


De ijskring verschijnt 4 januari 2022 Prijs: € 21,99 | Pagina’s: 480 | ISBN: 978 94 005 1296 2
Verschijnt ook als e-book en luisterboek

A.W. Bruna Uitgevers

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.