In de brievenbus – Vermoorde onschuld – Jennefer Mellink

In de brievenbus – Vermoorde onschuld – Jennefer Mellink

Vermoorde onschuld is de waanzinnig spannende thriller van Jennefer Mellink, auteur van de eerder verschenen boeken Gevarenzone, Kwaad bloed en Gebroken.

Ze zeggen dat ik mijn vader heb vermoord.
Volgens mij heb ik hem alleen maar gevonden.
Maar ik ben daar niet zo zeker van…

Negen maanden geleden trof Stephan zijn vader bloedend en levenloos aan op de keukenvloer. Dat moment is het enige waar Stephan nog zeker van is. De rest van zijn herinneringen aan die dag gaan schuil achter een donkere, ondoordringbare muur in zijn hoofd. Nu wordt Stephan door de politie aangewezen als de schuldige van deze brute moord. Er zit voor hem maar één ding op als hij zijn onschuld wil bewijzen: via hypnotherapie achterhalen wat er die dag echt is gebeurd. Maar kan hij wel omgaan met de gruwelijke waarheid die zijn eigen geest voor hem verborgen houdt?

‘Jennefer bezit het talent waarmee ze erg goed in de hoofden kan kruipen van haar hoofdpersonages.’ Thrillerlezersblog

‘Door haar ontzettend plezierige schrijfstijl blijf je doorlezen.’ Thrillerlovers.nl

Een YA-thriller voor meiden én jongens
Voor de lezers van Cis Meijer en Margje Woodrow

Met dank aan Uitgeverij Luitingh-Sijthoff (en Jennefer) voor het toesturen van een recensie-exemplaar. Mijn recensie zal gepubliceerd worden op VrouwenThrillers.nl

Voor een leesfragment klik hier

Titel: Vermoorde onschuld|Auteur: Jennefer Mellink
Uitgever: Luitingh-Sijthoff|ISBN: 9789024578511|Blz: 208
Verschijningsdatum: mei 2018

Vermoorde onschuld is onder andere verkrijgbaar bij de lokale boekhandel of via:
Bol.com

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *