Nieuw: jeugdthriller van bekroond auteur Elvin Post!

Nieuw: Geen weg terug van bekroond auteur Elvin Post

Wat zou jij doen als je een tas van 80.000 euro vindt?
In Geen weg terug van thrillerauteur Elvin Post komen vier vriendinnen voor dit dilemma te staan. Deze spannende jeugdthriller is nu overal verkrijgbaar. Perfect voor fans van Margje Woodrow & Cis Meijer!

Het verhaal:
Wanneer Eva en haar vriendinnen Anna, Fleur en Kim midden in de nacht na een schoolfeest naar huis fietsen, stuiten ze op een auto die met geopende portieren op de weg staat. Ernaast liggen twee mannen in een grote plas bloed. Als Eva de politie wil bellen, ziet Fleur een tas met geld in de auto. Hoewel Eva en Anna er geen goed gevoel bij hebben, neemt Fleur de tas mee. Maar dan blijkt dat een van de mannen nog leeft. Hij hoort bij een groep zware criminelen…

Nu verkrijgbaar bij jouw lokale boekhandel!
Ook verkrijgbaar als e-book bij o.a. Boekenwereld.com en binnenkort als audioboek.

 

eBook.nl

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.