
Blog (Win) tour – Geheim akkoord – Marieke Simons

Vorig jaar mocht ik Geheim akkoord van Marieke Simons lezen en nu mag ik een exemplaar gaan verloten. Benieuwd waar het boek over gaat?
Als Aisling in een opwelling besluit om op zoek te gaan naar haar verleden, wordt ze herenigd met haar oude buurjongen Thomas. Ze trekt bij hem in en hun vriendschap gaat verder vanaf het punt waar het ooit abrupt stopte.
De muzikale ambities van haar beste vriend zijn onveranderd gebleven. Vanaf de zijlijn geniet Aisling van het beginnende succes van Thomas en zijn band.
Niets lijkt hen in de weg te staan, totdat Thomas’ aartsvijand letterlijk op het podium verschijnt. Deze intrigerende jongen brengt meer aan het wankelen dan alleen de zorgvuldig bewaarde geheimen.
Mijn recensie over het boek lees je hier
Heb je nu ontzettend veel zin gekregen dit boek te lezen? Doe dan mee met deze actie en wie weet valt Geheim akkoord binnenkort op jouw deurmat.
Meerdere bloggers doen mee en op Valentijnsdag is de blog (win) tour gestart, op de dag van de liefde. Het boek gaat ook over de liefde en elke blogger deelt iets wat te maken heeft met de liefde. Nu heeft Valentijnsdag voor mij geen mooie herinnering, dus ik kan daar ook geen mooi verhaal bij maken. Ik deel graag met jullie mijn favoriete liefdesnummers en … dat is dus gelijk jouw opdracht om kans te maken op Geheim akkoord. Vertel hieronder bij de reacties of bij de reacties onder het Facebookbericht van deze actie wat jouw favoriete liefdesnummer is en misschien vind je het ook leuk te vertellen waarom.
Eerst vijf van mijn favoriete liefdesnummers (in willekeurige volgorde) en ik moet er even bij zeggen, er zijn natuurlijk verschillende soorten van liefde. Het hoeft niet per se de liefde voor je partner te zijn, maar het kan ook de liefde voor een kind zijn, of voor een dier. (of liefde voor boeken maar daar is geloof ik nooit over gezongen :)) :
Nick & Simon – Pak maar mijn hand
The Beatles – Something
3js – Loop met me over zee
Joël – Een doodgewone kat
You are so beautiful – Joe Cocker
Ik ben heel benieuwd naar jullie liefdesnummers!
Wil je extra kans maken? Deel dan dit bericht op Facebook, Twitter en volg mij, de andere bloggers die meedoen en Marieke Simons op Instagram. Veel succes!
Liefs, Wendy

Deze actie loopt tot en met 1 maart 2019, kort na deze datum zal ik de winnaar bekend maken.
Wauw echt fantastisch dit is super gaaf!
Super actie
Wat is jouw favoriete liefdessong?
Niels destadsbader – verover mij
Niels destadsbader – paradijs
Mijn favo lovesong is Gavin James – The Book Of Love.. Ik vind dat zo een mooi nummer. Ik doe graag mee met deze win-actie..
I don’t want to miss a thing – Aerosmith
U2 met With or without you
Bon Jovi – Always
Ik heb meerder mooie lovesongs oa:
(Everything I Do) I Do it For You – Bryan Adams
I Will Always Love You – Whitney Houston
Lois lane – My best Friend
Unchained Melody – the Righteous Brothers
Alles van Frank Boeijen…
Die stem van hem… daar zwijmel ik op weg.
Het maakt niet uit, Frank mag alles tegen me zeggen. Zijn stem maakt het allemaal geweldig.
Er zijn er zo veel, maar All of me van John Legend komt als eerste in mij op. Mooie herinneringen aan.
Kayleigh van Marillion, in 1988 onze eyeopener… gut vind jij Marillion ook leuk…. 30 jaar later zijn wij nog steeds een stel 🙂
Ed Sheeran – Thinking out loud
Zoutelande van Blöf
Mijn favoriete liefdesnummer is toch wel Wonderful Tonight van Eric Clapton.
Benieuwd naar het boke. Mijn favoriete liefdesnummer is Love you more van racoon
Ed Sheeran – Happier vind ik een prachtig nummer.
Doe erg graag mee met de winactie, erg leuk.