Persberichten,  Thriller & Spanning

Het recht van de sterkste – Carla Norton

het-recht-van-de-sterkstePersbericht Uitgeverij De Fontein

Op 27 september verschijnt Het recht van de sterkste, een ijzingwekkende thriller voor de fans van Mo Hayder, Val McDermid en Karin Slaughter.

Reeve werd jaren geleden door Daryl Wayne Flint ontvoerd en jarenlang gemarteld in zijn kelder. Inmiddels is ze hersteld van alle trauma’s, ze studeert en heeft haar leven weer op de rit.

Flint zit opgesloten in een psychiatrisch ziekenhuis en lijkt een modelpatient te zijn. Maar ondertussen plant hij zijn volgende move. Wanneer hij ontsnapt weet hij binnen 24 uur iemand uit zijn verleden te vermoorden. Reeve’s ergste nachtmerrie wordt hiermee werkelijkheid en ze wordt overspoeld door beelden uit het verleden. Hoe graag ze Flint ook wil vergeten, niemand kent hem zo goed als zij. Flint weet uit de handen van de autoriteiten te blijven en laat een bloedig spoor van slachtoffers achter. Reeve is de enige die hem kan stoppen…

 

Carla Norton schreef eerder non-fictieboeken over ontvoeringszaken die zelfs door de FBI op hun leeslijst werd gezet. Haar kennis en ervaring gebruikt ze nu voor haar thrillers. Van Norton verscheen eerder de thriller Langs de afgrond. 

 

Het recht van de sterkste |Carla Norton | 9789026139680 | € 18,99 | Verschijnt op 27 september 2016

 

Nieuwsgierig geworden? Lees hier een leesfragment.

 

‘Carla Norton levert een perfecte mix van sterke schrijfstijl, psychologisch inzicht en niet-weg-te-leggen spanning’ Jeffery Deaver

 

‘Norton weet een goede stijl te combineren met ongekende spanning. Een aanrader! Hebban.nl

 

‘Beeldende stijl, verknipte personages en goed opgebouwde verhaallijnen. Het werk van Norton smaakt naar meer.’ Lezersreactie op Bol.com

 

‘Norton zou zomaar een van de beste thrillerschrijvers van haar generatie kunnen zijn.’ Daily Mail

 

© 2016, Wendy. All rights reserved

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

%d bloggers liken dit: