Een angstaanjagende thriller voor de liefhebbers van Max Seeck en Lars Kepler

DE DAS van FREDRIK PERSSON WINTER

Verschijnt 4 januari – tijdens de maand van de Scandinavische thriller – bij A.W. Bruna Uitgevers

Je deuren en ramen zitten op slot

Maar je bent niet veilig voor de Das

Elk jaar, in de nacht van 5 op 6 november, slaat hij toe, de Das. Een seriemoordenaar die inbreekt in de kelder van het huis van zijn prooi. Zijn slachtoffers worden de grond in gesleept en verdwijnen vervolgens spoorloos.

Op een dag vindt uitgever Annika Granlund voor de deur van haar kantoor een met modder besmeurd manuscript. De titel is De Das en het verhaal is een morbide biografie van een seriemoordenaar die ondergronds leeft. Annika ziet kans met dit manuscript haar noodlijdende uitgeverij te redden, die failliet zal gaan als ze niet snel een bestseller vindt.

Ze besluit het uit te geven, ook al is het een controversieel verhaal. Haar beslissing blijkt dramatische gevolgen te hebben en langzaam maar zeker raakt ze weer in de greep van de duistere krachten die ze als kind dacht te hebben overwonnen.

Wie is de Das?
Wie schreef het boek?
En wie of wat houdt zich schuil onder de grond?

‘Wat een debuut weet Frederik Persson Winter te schrijven met De Das! Dit boek kruipt onder je huid, daarom ook de volgende waarschuwing: lees dit boek niet als het donker is, als je alleen thuis bent of als je een kelder hebt.’
Nynke de Vries – Boekhandel Binnert Overdiep, Heerenveen

‘Wie zin heeft in een angstaanjagende thriller met alles erop en eraan: zoek niet verder. Dit boek heeft alles. Fredrik Persson Winters thriller staat als een huis.’
Zweedse krant Ölandsbladet

Fredrik Persson Winter is schrijver en podcastmaker.

Hij schreef eerder jeugdliteratuur onder het pseudoniem Fredrik Persson en is een van de vaste medewerkers aan de succesvolle Zweedse podcast Fantastisk Podd over het schrijven van sciencefiction, fantasy en horror.

De Das is zijn thrillerdebuut.

De Das verschijnt 4 januari 2022

 Prijs: € 21,99 |  Pagina’s: 407 | ISBN: 978 94 005 1299 3

A.W. Bruna Uitgevers

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.