In de brievenbus – Ann Sophia – Lucia Douwes Dekker

In de brievenbus – Ann Sophia – Lucia Douwes Dekker

Drie essentiële zaken voor geluk in dit leven zijn: iets te doen te hebben, iets om van te houden, en iets om voor te hopen. – Joseph Addison, Engels politicus, schrijver en dichter Na haar vaders mededeling dat het kapitaal in de familiebank door verkeerde investeringen is verdampt, moet Ann Sophia Bentinck van Voorst tot haar grote frustratie in haar eigen levensonderhoud voorzien. Ze vindt een baan in een wereldvermaard hotel in Amsterdam, waar ze dagelijks geconfronteerd wordt met de… Read More

In de brievenbus – iBoy – Kevin Brooks

In de brievenbus – iBoy – Kevin Brooks

‘Toen zag ik het – dat kleine zwarte voorwerp dat door de heldere lucht op me af kwam razen. En toen… BAM! Een flits van ongelooflijke pijn… En daarna niets. (Nul.) Het einde van mijn normale leven.’   Een iPhone wordt van een flat gegooid en boort zich in het hoofd van de 16-jarige Tom. Hij overleeft het ongeluk, maar een aantal achtergebleven stukjes in zijn hoofd zorgen voor een buitengewoon effect… Hij weet en ziet meer dan hij zich… Read More

Vijftien – Marlies Slegers – Recensie

Vijftien – Marlies Slegers – Recensie

Marlies Slegers groeide op in Indonesië. Op haar achttiende verhuisde ze naar Nederland. Momenteel woont ze met haar man en kinderen in Uden. Marlies Slegers heeft inmiddels 29 boeken op haar naam staan, waaronder Onder mijn huid, de serie over Liv en het handboek Soci@al Kids – Je kind op social media. Met Vijftien schreef ze een indringende jeugdroman over een hoogst actueel thema. ‘Wie jaagt, weet ook precies waar de prooi te vinden is. En jij, Elena, bent mijn… Read More

In de brievenbus – Zoo – James Patterson

In de brievenbus – Zoo – James Patterson

Het boek bij de SBS-hitserie Over de hele wereld ontregelen agressieve dieren het dagelijks leven. Jackson Oz, een jonge bioloog, beziet de escalatie met een steeds heviger angst. Wanneer hij bij een aanval in Afrika een groep leeuwen nauw ziet samenwerken, begrijpt hij dat de omvang van de ramp nog veel groter is dan gedacht. Met de hulp van ecologe Chloe Tousignant probeert Jackson de wereldleiders te waarschuwen voor het te laat is. De aanvallen worden steeds wreder en slimmer… Read More

Wegversperring – Terrence Lauerhohn – Recensie

Wegversperring – Terrence Lauerhohn – Recensie

Terrence Lauerhohn (pseudoniem) is geboren op 31 mei 1960  te ’s Hertogenbosch. Op 51-jarige leeftijd schreef hij zijn eerste roman Noptula. Deze kreeg goede reviews en sindsdien zijn er een aantal kort verhalen in genre-magazines verschenen en verhalenbundels gepubliceerd. De auteur houdt zich het liefst niet aan een bepaald genre, zodat zijn grenzeloze fantasie alle richtingen van het onwerkelijke kan inslaan. Eerder is ook van hem verschenen de Dark-Fantasyroman De negen Cirkels, een verhaal met humor, spanning, maar ook tragiek.… Read More

Hondje de enige echte – Yvonne Jagtenberg – Recensie

Hondje de enige echte – Yvonne Jagtenberg – Recensie

Hondje is geen merkhondje. Geen ras of soort. Van Hondje is er maar één. Hij is niet groot of klein. Hondje is een groot man in een klein lijf. Hij heeft geen baas of huis. Hondje is de baas over zichzelf. Hij doet wat hij zelf wil. Het liefst iedere dag zijn neus achterna. Op zoek naar avontuur en eten! Boy, die ook wel meneer Boymans genoemd wordt, woont sinds de zomer van 2014 bij Yvonne. Ze zijn dikke vrienden.… Read More

De Strop Ploeg – Koen P.H. Romeijn

De Strop Ploeg – Koen P.H. Romeijn

‘De regen. Ik snak ernaar. Na al die jaren is het een intense diepgewortelde begeerte geworden. Een simpele regenbui. Dat is alles. Meer vraag ik niet.’ De Strop Ploeg is het futuristische maar bovenal confronterende verhaal over Evan Delier. Dit is het eerste boek van Koen P.H. Romeijn, muzikant en tekstschrijver. Als gitarist en zanger heeft hij met verschillende bands albums uitgebracht, en hij is veelvuldig op tournee in binnen-en buitenland. Daarnaast schrijft hij columns. De wispelturige Evan is een… Read More

In de brievenbus – Lang leve de liefde – Jill Mansell

In de brievenbus – Lang leve de liefde – Jill Mansell

Lang leve de liefde is de nieuwe roman van Jill Mansell, auteur van bestsellers als Je bent geweldig en Rozengeur en zonneschijn. Het is een heerlijk romantisch verhaal, vol humor, over liefde, verlies en hoe niets voor altijd verborgen kan blijven. Perfect voor lezers van Erica James en Jojo Moyes. Op de ochtend van haar vijfentwintigste verjaardag maakt Lily Harper de allerlaatste brief open van haar geliefde moeder, die stierf toen Lily acht was. Tot haar verrassing staat er meer… Read More

Een stap te ver – Tina Seskis – Recensie

Een stap te ver – Tina Seskis – Recensie

Tina Seskis studeerde bedrijfskunde en werkte ruim twintig jaar in diverse functies binnen de marketing- en reclamewereld. Een stap te ver is haar debuut. Ze besloot het in eigen beheer uit te geven en verkocht binnen een jaar 100.000 e-books en 10.000 papieren boeken. Hierna kreeg ze een contract bij een grote uitgeverij en werd haar boek wereldwijd aan 18 landen verkocht. Van de een op de andere dag verlaat Emily haar huis en gezin. Zonder iemand iets te vertellen… Read More

In de brievenbus – Dromen over moord – Cora Sanders

In de brievenbus – Dromen over moord – Cora Sanders

De twaalfjarige Clara trekt samen met haar Belgische moeder Annelotte door Europa. Wanneer Annelotte overlijdt, komt aan dit bestaan drastisch een einde. Clara’s Nederlandse vader, die ze alleen kent van sporadische bezoeken, vangt haar op en ze wordt in zijn familie opgenomen. Omdat Clara op een afwijkende manier op de dood van haar moeder reageert, is de plotseling veranderde situatie voor niemand gemakkelijk. De bezorgdheid van de familie neemt toe, wanneer duidelijk wordt dat ze een nogal duistere, bovennatuurlijke gave… Read More