In de brievenbus – Gotcha – Sterre Carron

In de brievenbus – Gotcha – Sterre Carron

Sofia raakt in paniek als ze ’s nachts, terwijl ze aan het werk is, gebeld wordt door haar doodsbange dochtertje. Ze belt de politie en rijdt razendsnel naar huis. Via bluetooth probeert ze contact te houden met het meisje. Plotseling hoort ze iemand ‘Gotcha!’ roepen, gevolgd door vals gelach. Daarna is het doodstil. Wie riep daar? Wat is er gebeurd met haar dochtertje? En waar is haar man?   Sterre Carron behoort tot de top van de Nederlandstalige thrillerschrijfsters. Haar… Read More

Tot in de dood – Peter James – persbericht

Tot in de dood – Peter James – persbericht

Op 4 oktober verschijnt een nieuwe thriller van Peter James in de succesvolle serie over inspecteur Roy Grace De laatste woorden die Jamie van zijn verloofde Logan hoort, zijn in een paniekerig telefoongesprek. Zij is zojuist de ondergrondse parkeergarage van hun flat in Brighton in gereden. Jamie hoort haar gillen en dan is de lijn dood. De politie is er snel maar Logan is verdwenen. Diezelfde dag graven werklui in een park aan de andere kant van de stad de… Read More

In de brievenbus – Later als ik dood ben – Ilse Ruijters

In de brievenbus – Later als ik dood ben – Ilse Ruijters

Elin ligt op de grond, gevangen in pijn, bloedend. Het leven stroomt uit haar lichaam. Balancerend tussen leven en dood herbeleeft ze haar verleden – hoe ze op een dag ontdekte dat haar bestaan een grote kluwen leugens was. En hoe ze de waarheid dacht te vinden door te gaan werken in een tbs-kliniek. Maar aan elk antwoord dat ze vond, hing een prijskaartje. Over de Onderkant van sneeuw, waarmee Ruijters de Hebban Thriller Debuutprijs 2015 won. ‘Ruijters heeft met… Read More

Dans met mij – Jojo Moyes – persbericht

Dans met mij – Jojo Moyes – persbericht

Volgende week verschijnt ‘Dans met mij’. Een nieuwe aangrijpende roman van de bestsellerauteur van ‘Voor jou’ In een vergeten hoekje van Londen leert de 14-jarige Sarah op haar geliefde paard Boo te rijden alsof zij samen dansen. Hun leermeester is Sarahs opa Henri, die zelf heeft gestudeerd aan le Cadre noir, een van de meest prestigieuze rijscholen in Frankrijk. Hij hoopt dat het Sarah een kans in het leven zal geven. Maar als het noodlot toeslaat staat Sarah er alleen… Read More

Nieuwe thriller ORIGIN van Dan Brown verschijnt 26 september 2017

Nieuwe thriller ORIGIN van Dan Brown verschijnt 26 september 2017

Persbericht Amsterdam, 28 september 2016 Vier jaar na het overweldigende succes van Inferno verschijnt op 26 september 2017 bij Uitgeverij Luitingh-Sijthoff ORIGIN, de nieuwe thriller van Dan Brown, wederom met professor Robert Langdon in de hoofdrol. Het boek zal wereldwijd op dezelfde dag verschijnen. Dan Brown weeft in ORIGIN wederom een mozaïek van codes, wetenschap, religie, geschiedenis, kunst en architectuur tot een razend spannende thriller. Robert Langdon raakt in dit nieuwe avontuur betrokken bij twee vraagstellingen die de mensheid al… Read More

Achter gesloten deuren – B.A. Paris – Recensie

Achter gesloten deuren – B.A. Paris – Recensie

BA Paris woont momenteel in Frankrijk, waar ze samen met haar man een talenschool runt. Ze is van Frans-Ierse komaf maar groeide op in Engeland. Achter gesloten deuren is haar thrillerdebuut. Als je begint met lezen van Achter gesloten deuren, denk je te lezen over een perfect echtpaar. Jack, een goed uitziende, rijke man en Grace, zijn charmante vrouw. Vrienden zijn uitgenodigd voor een diner en Jack is charmant en onderhoudend, terwijl Grace een perfect diner heeft bereid voor hun… Read More

In de brievenbus – De eerste vrouw – Susan Smit

In de brievenbus – De eerste vrouw – Susan Smit

Meeslepende, op historisch feitenmateriaal gebaseerde roman over de stormachtige liefde tussen twee van de grootste filmsterren van de twintigste eeuw. Zij was de diva van de internationale operahuizen die had gezworen nooit te trouwen. Hij was de vechter, de gokker, de hartenbreker met het engelengezicht die furore maakte op het toneel. Samen vormden de Amerikaanse Geraldine Ferrar en de Nederlander Lou Tellegen een van de meest legendarische artiestenkoppels aller tijden. In De eerste vrouw verbeeldt Susan Smit met trefzekere pen… Read More

Lieve Amy – Helen Callaghan – Recensie

Lieve Amy – Helen Callaghan – Recensie

Helen Callaghan werd geboren in Californie en groeide op in de VS en Engeland. Ze werkte als boekverkoper bij Athena Bookshop, Dillons en Waterstones. Nu werkt ze zelfstandig als ondernemer in de IT en woont in Cambridge. Naast dat Margot Lewis les geeft op een middelbare school in Cambridge, schrijft ze in haar vrije tijd een adviesrubriek ‘Lieve Amy’. Margot ontvangt een brief van een meisje dat lang geleden vermist is geraakt. Onlangs is Katie, een leerling van Margot, vermist… Read More

In de brievenbus – Verleden tijd – Melissa Skaye

In de brievenbus – Verleden tijd – Melissa Skaye

In het derde deel van de VT-reeks krijgen Sanne Philips en Luca Borra, rechercheurs bij de politie Hoorn, te maken  met twee moordzaken. Hun onderzoek leidt tot zaken uit het verleden die nooit eerder zijn opgelost. Sanne en Luca denken dat ze alles al eens hebben meegemaakt, maar niets is minder waar. Ondertussen kan Sanne haar verleden niet meer verdringen. Een jonge vrouw heeft te maken met getreiter en dreiging, waardoor ze zich genoodzaakt ziet contact met de recherche op… Read More

Het recht van de sterkste – Carla Norton

Het recht van de sterkste – Carla Norton

Persbericht Uitgeverij De Fontein Op 27 september verschijnt Het recht van de sterkste, een ijzingwekkende thriller voor de fans van Mo Hayder, Val McDermid en Karin Slaughter. Reeve werd jaren geleden door Daryl Wayne Flint ontvoerd en jarenlang gemarteld in zijn kelder. Inmiddels is ze hersteld van alle trauma’s, ze studeert en heeft haar leven weer op de rit. Flint zit opgesloten in een psychiatrisch ziekenhuis en lijkt een modelpatient te zijn. Maar ondertussen plant hij zijn volgende move. Wanneer hij ontsnapt… Read More