Het grote slapen – Anthonie van de Wardt – Recensie

Het grote slapen – Anthonie van de Wardt – Recensie

Anthonie van de Wardt (1939) bespeelt de lezer die als vanzelf een fuik wordt ingetrokken. Personages veranderen verbazend snel in echte mensen. Doorlezen is de enige optie. Doorlezen naar een onverwacht einde. De schrijver bewees dat al eerder in de thriller De laatste opdracht, de verhalenbundel Lovers’lane en de romans De vrijwilliger en Hoog water. Sophie Dijkink heeft huis en haard achtergelaten. Van te voren heeft ze een route uitgestippeld en alles zo nauwgezet voorbereid dat ze haar niet kunnen… Read More

Win de roman Ann Sophia, ‘Noblesse oblige’

Win de roman Ann Sophia, ‘Noblesse oblige’

Ann  Sophia, ‘Noblesse oblige’ geschreven door Lucia Douwes Dekker is een prachtig geschreven roman over de essentie van geluk. Ik heb dit boek mogen lezen voor Boekenbijlage, voor mijn recensie klik hier. Een roman die je gelezen moet hebben en ik mag een exemplaar weggeven! Met dank aan NAU uitgevers voor het beschikbaar stellen van dit exemplaar.   Wil jij kans maken op deze mooie roman? Geef dan antwoord op de volgende vraag: Wat is voor jou de essentie van… Read More

In de brievenbus – Een lange weg op korte pootjes – Christos Yiannopoulos

In de brievenbus – Een lange weg op korte pootjes – Christos Yiannopoulos

De laatste paar weken heb ik als oppas gefungeerd voor een aantal logee honden. De poedel Kitty van mijn zus is hier vier weken geweest en toen mijn zus vroeg wat voor cadeau ik wilde hebben, moest ik meteen aan het boek Een lange weg op korte pootjes denken. Dit boek stond al een tijdje op de verlanglijst en als het hier dan toch een hondenboel is, waarom dan ook geen hondenboek als cadeau. Van de week kwam de postbode… Read More

Klem – Tupla Mourits – Recensie

Klem – Tupla Mourits – Recensie

Tupla M. staat voor Tupla Mourits, pseudoniem voor het schrijversduo Wendela de Vos en Atie Vogelenzang. Hun debuut, de literaire thriller Vrouwelijk Naakt, verscheen in mei 2005. Het boek stond op de longlist van de Gouden Strop 2005 en de Diamanten Kogel en ontving de Schaduwprijs 2006 voor beste thrillerdebuut. Klem is inmiddels hun zevende boek. Klem is het tweede deel met Caro van Soerendonk in de hoofdrol. In Val hebben we kennis kunnen maken met Caro. Ze is echtscheidingsadvocaat… Read More

Verwacht – Zonder jou van Chantal en Priscilla van Gastel

Verwacht – Zonder jou van Chantal en Priscilla van Gastel

PERSBERICHT Amsterdam, 9 augustus 2016   Zussen Chantal en Priscilla van Gastel schrijven samen de thriller Zonder jou.   Op 20 september verschijnt de thriller Zonder jou van Chantal en Priscilla van Gastel.   Zonder jou is een psychologisch verhaal met veel nuances en schemergebieden, duidelijk dus een ander genre dan de feelgoodromans waar Chantal bekend door werd, maar niet minder geslaagd. Priscilla, de zus van de inmiddels beroemde auteur van o.a. Zwaar verliefd!, kwam met het idee voor dit verhaal, waarmee ze… Read More

In de brievenbus – Elena, een leven voor paarden – Tegen alle hindernissen – Nele Neuhaus

In de brievenbus – Elena, een leven voor paarden – Tegen alle hindernissen – Nele Neuhaus

Paarden zijn Elena’s wereld. En de rijstal van haar ouders is haar leven. Vol liefde zorgt ze voor haar paard Fritzi, die als veulen zwaar gewond is geraakt en door haar ouders is afgeschreven. Met haar beste vriendin Melike en Tim traint ze hem op een geheime plek ergens in het bos. Tim, die haar hart sneller doet kloppen, maar uitgerekend de enige jongen is met wie ze nooit samen zal mogen zijn. Want tussen de familie van Elena en… Read More

In de brievenbus – Narcotica – Emelie Schepp –

In de brievenbus – Narcotica – Emelie Schepp –

Na het succes van haar debuut Memento is Narcotica het tweede boek van de Zweedse Emelie Schepp. Voor de fans van Jo Nesbø, Stieg Larsson en Samuel Bjørk. Een zelfstandig te lezen vervolg op het eerste boek, dus je komt meer te weten over hoofdpersoon Jana Berzelius.   Op het station van Norrköping wordt in een trein een dode vrouw aangetroffen. Ze is gestorven toen een van de bolletjes die ze smokkelde, openbarstte in haar maag. De vrouw blijkt de… Read More

Verrassende nominaties voor de Hebban Awards publieksprijzen

Verrassende nominaties voor de Hebban Awards publieksprijzen

Persbericht Stemmen op de beste boeken van het jaar vanaf 1 september a.s. Verrassende nominaties voor de Hebban Awards publieksprijzen 15 AUGUSTUS 2016 – Na twee selectieronden maakte boekensite Hebban.nl vandaag de genomineerden voor de Hebban Awards 2016 bekend. De publieksverkiezing voor de beste boeken van het jaar gaat op 1 september van start en duurt drie weken. Er kan gestemd worden op www.hebbanawards.nl. De publieksprijzen, onderverdeeld in vier categorieën, worden op 27 september voor de tweede keer uitgereikt. Er… Read More

De vrienden van Matty – Nicci French & Camilla Läckberg – Recensie

De vrienden van Matty – Nicci French & Camilla Läckberg – Recensie

De vrienden van Matty & andere spannende verhalen is een verhalenbundel geschreven door Nicci French en Camilla Läckberg. Voor het eerst zijn deze topauteurs van het thrillergenre samengebracht in een verhalenbundel. Achter de naam Nicci French gaat het Britse echtpaar Nicci Gerrard en Sean French schuil. De boeken van French beheersen al jaren de internationale bestsellerlijsten. Camilla Läckberg is van huis uit econoom maar werkt tegenwoordig als schrijfster. Haar misdaadromans over Patrik Hedström en Erica Falck krijgen uitstekende kritieken en… Read More

In de brievenbus – Rauw – Janine Keijser

In de brievenbus – Rauw – Janine Keijser

Met kille vastberadenheid keek Van Schouten me aan. Ik schrok van de haat in zijn ogen. Haat tegenover iemand die hij niet eens kende. Haat tegenover een obstakel op zijn weg. Een weg vol vernieling en destructie. En voor wat? Geld? Macht? Hij vertelde mij met die blik dat hij er geen moeite mee had dit obstakel uit de weg te ruimen. Ik was niet van plan zijn destructieve aard uit te testen. ‘Sneller!’ huilde ik bijna van paniek, toen… Read More